Karta teko dirbti su studentais ir po vieno kraustymo teko jų atsisakyt. Kodėl? Todėl, kad ne visi gali dirbti tokį darbą, kuriame reik nemažai fizinių jėgų, proto, mandagumo, darbštumo, sugebėjimų orientuotis, ir daug kitų dalykų. Dažnas gyventojas mąsto, kad kraustymas labai lengvas. Deje, bet tai ne tiesa. Kraustymas yra labai sunkus darbas. Tenka susidurt ir su pakavimu bei kraustymo įranga, kurios ne visos įmonės turi. Ne visos įmonės gali ir sugeba išardyti, supakuoti baldus ar kitus daiktus. Todėl pas mus dirba tik profesionalai, sukaupę 8 metų patirtį ir esame profesionali perkraustymo paslaugas atliekanti komanda.

  Mes visada atvykstam sutartu laiku, kokybiškai, saugiai ir greitai atliekame visus darbus, turime įrankius baldų išardymui ir surinkimui, saugiai supakuojame baldus bei kitus daiktus, pasikrovę į transportą saugiai diržais sutvirtinam, sunkiasniem daiktam turime ratukus pervežimui, nešimui skirtus diržus.  Kadangi mūsų transporto aukštis viduje yra 2,15m, tad visi baldai bei buitinę techniką vežam stačiai pastatytus. Tuo sutaupom daug vietos bei laiko.

    Be abejo dažnai paskambinę klientai klausia kokios perkraustymo paslaugų kainos. Kiekvienam tai yra aktualu kuo pigiau persikraustyt, tačiau susiduria su kita problema, vadinama „Paslėpti mokesčiai“. Skelbia pigios perkraustymo paslaugos, o galutiniam rezultate gaunasi dar brangiau. Kai kurios įmonės turi daug mazesnius transportus, nei mūsų, ir telpa ne daug daiktų, tenka krauti baldus paguldant ir vieną ant kito. Taip baldai apsigadina, apsibraižo.

Kraustantis daiktų ir baldų buna labai daug, į mažą transportą visi netelpa ir dažnai tenka važiuot 3-5 ar net daugiau kartų. Taip sugaištama daug bereikalingo laiko ir kaina susidaro ženkliai didesnė (pvz: užsisakėt pigias paslaugas su mažu transportu sugaištat 4-5val ir sumokėsit 80-100eur. Su mūsų transportu užsisakę kraustymo darbus sugaišit 2-3val, piniginiu atžvilgiu išleisite tik 46-69eur. Skirtumas – sutaupyta daug brangaus laiko ir pinigų, kurie visiems reikalingi). Mes nieko neslepiam, mūsų perkraustymo paslaugų kaina yra 23eur/val. ir brangiau tikrai nebus.

Mūsų komanda galite pasitikėti, nes esame patikimi!